Taujėnų miestelio bendruomenė dalyvavo Ukmergės krašto bendruomenių sąskrydyje „Vienybėje jėga“

Liepos 24 dieną prie Kurėnų ežero skambėjo dainos, sukosi šokėjų poros, virė diskusijos, buvo demonstruojamas kūrybiškumas ir aktyvumas. Čia vyko Ukmergės krašto bendruomenių sąskrydis „Vienybėje jėga“. Į Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos kartu su Ukmergės rajono Vietos veiklos grupe (VVG) organizuotą renginį susirinko 22 bendruomenės ir pavieniai įvairių kitų bendruomenių atstovai.  

„Tokio pobūdžio renginys rajone buvo organizuotas prieš 12 metų – 2008-aisiais. Bendruomeninių organizacijų veikla Ukmergėje prasidėjo 2002 metais, kuomet įsikūrė pirmosios bendruomenės, o po metų atsirado ir jas vienijanti Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga. Šiai dienai rajone iš viso turime apie 40 bendruomenių. Idėja visas jas aktyvinti kilo iš poreikio, kadangi jaučiamas bendruomeninių organizacijų „perdegimas“ ir lyderių stoka, kuo toliau tuo aiškiau jaučiamas ir susiskaldymas tarp kaime veikiančių institucijų“, – į susirinkusiuosius kreipėsi Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos pirmininkė Angelė Jokubynienė.

Renginio dalyvius sveikino Seimo narai Juozas Varžgalys ir Guoda Burokienė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja, Ukmergės rajono VVG pirmininkė Agnė Balčiūnienė, rajono savivaldybės tarybos nariai ir kt.

Renginį vedė, dainavo ir viską koordinavo Laima Tamulytė-Stončė, žinoma kaip Mama Rock’n’Roll. Koncertavo mūsų moterų duetas (vad.Nijolė Janulienė),  Liaušių bendruomenės atstovas Andrius Ivanov, III Antakalnio kaimo bendruomenės moterų vokalinis ansamblis „Retro“ (vadovas Marius Mikučionis),  , vokalinis instrumentinis ansamblis „Šilojas“ iš Varinės bendruomenės (vad. Marius Mikučionis) , Želvos armonininkų ansamblis (vad. Vaclovas Butkus). Taip pat vyko sportinės ir pramoginės rungtys. Mes visur stengiamės būti aktyvūs, tiek kūrybiškame prisistatyme, tiek sportinėje veikloje.

 Rugpjūčio 21-23 dienomis taujėniškiai planuoja dalyvauti 18-ajame respublikiniame Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje, Klaipėdos rajone, Karklėje.

Parašykite komentarą